Divoké, sexy i konzervativní účesy - kolekce Intercoiffure

Dlouhý rudý účes s luxusně zapletenoou ofinouKrátký střih, ideální na párty, modrý melírekVlnitý podlouhý účes se zvlněnou ofinoouIntercoiffure Mondial přichází s novou kolekcí zvanou American Style Collection 2013. Kadeřníci se tentokrát inspirovali New Yorkem, Palm Beach, Rock´n Rollem a divokým západem.  Tuhle luxusní podívanou si nenechte ujít !

Divoce zvlněný účes z dlouhých rudých vlasů Uhlazený polodlouhý blond účes

Účesy inspirované New Yorkem se vyznačují elegantním, sofistikovaným a konzervativním stylem. New Yorkské ženy se presentují důmyslnou módou, jsou sebevědomé a inteligentní. Jejich dokonalé geometrické střihy jsou mistrovská díla. Výrazné, ale při tom laděné barvy dodávají vzhledu sofistikovný styl.

Uhlazený krátký účes s ofinou na patku Krátký bob se zeleným melírem Krátký uhlazený účes s červeným melírem

Bohatá a nádherná oblast na východ od Floridy Palm Beach inspirovala kadeřníky k sexy bohatým účesům s vlnami, které jsou kreativní, ale ne přehnaným způsobem. Dámy kombinují dokonalost s jednoduchou nenápadnou elegancí.

Částečně vyčesaný zvlněný účes Dlouhý účes s pečlivě stylizovanými vlnami Částečně vyčesaný dlouhý účes ze zvlněných vlasů Vlnitý podlouhý účes se zvlněnou ofinoou

Neformální, nezkrotná rebelka! To je inspirace rock´n rollem, jehož stylovost se nám líbí!  Přepychové účesy, které sebereprezentují. Zvlněná dlouhá hříva v blond  nebo bob stylu. Úmyslný mix výrazových forem a jasný styling.

Krátký střih, ideální na párty, modrý melírek Uhlazený polodlouhý blond účes Vysoce vyčesaná ofina dozadu na temeni Divoký účes na párty, blond dlouhé vlasy

Móda si půjčuje paletu barev a texturu původních obyvatel Ameriky, to je inspirace divokým západem (Wild West). Charakterizuje se lidovou módou s trochou etnického nádechu. Účesy se vyznačují objemnými vlasy v zářivých barvách, smyslnými kadeřemi a uměleckými prvky. Fascinující, lákavé a svůdné...

Dlouhý rudý účes s luxusně zapletenoou ofinou Dlouhý blond culík na straně Divoce zvlněný účes z dlouhých rudých vlasů

 

Která inspirace se Vám nejvíce líbí?

Podobné články

Sexy natočené vlasy, hustě natupírované, na jednom boku seplé, s ofinou přes okoRomanticky kudrnaté vlasy upravené za uši, s rovnou ofinou, vhodné do společnostiVelmi extravagantní punkový účes stylizovaný do bodlinChcete okouzlit svým šarmem a elegancí nebo naopak zvýraznit svou nespoutanost a divokost? Nová kolekce účesů Paula Mitchella 2010 z Vás učiní královnu večírku!

Asymetrický krátký tmavě fialový bob s delší ofinou Krátká prostříhaný blond účes s delší ofinouKrátký účes v klučičím stylu Tigi, jak ji známe. Divoká, nespoutaná, živelná. Tigi střihy jsou vždy tak trošku bláznivé - podívejte se na nevšední střihy nové kolekce pro rok 2014.

 

Chladná růžová na hladkém účesu pod ušiPomačkané zvlnění na mikádu s ofinouSvůdně upravená patka přes oko na objemném účesuStylová extravagantní kolekce účesů 2011 z Paříže je tu! Účesy na téma hravé svádění představuje francouzský salon Mod's Hair. 

Účes z blond vlasů vyčesaný do nevšedního drdoluKrátký nagelovaný účes z hnědých vlasů do špičkyNeposlušný účes z černých vlasů s ofinouPředstavujeme vám novou kolekci z německého kadeřnického salonu Jens Dagné pro jarní sezonu 2014. Kolekce se chlubí odvážností, výstředností, rockerským stylem a je nabitá energií.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď